Doplňky k zapůjčení

Kompletní pavilon je vybaven vzduchovými hadicemi, což umožňuje rychlou a snadnou montáž. Má stálou výšku 2,25 metrů a výšku dveří 1,85 metrů. Sada zahrnuje také 4 boční stěny, z nichž dvě jsou s moskytiérami včetně bouřkové výztuhy. 

Obsah sady: pavilon se vzduchovými hadicemi, vzduchová pumpa, 1 uzavřená boční stěna, 2 boční stěny s moskytiérou a 1 boční stěna s dveřmi, kolíky, bouřková výztuha a šňůry.

Rozměry: 400 x 400 cm, Hmotnost: 11 kg

Elektrická koloběžka o výkonu 350 W. Dojezd na jedno dobití baterie až 40 km. Lehká konstrukce - celková hmotnost 14 kg. Nosnost až 100 kg. Bezdušová kola, která nepropíchnete. Tempomat, každá jízda ještě pohodlnější. Přední i zadní 3D LED světlomety. Zadní diskové brzdy a přední elektronické brzdy. Rekuperace pro úsporu energie. Jednoduchý intuitivní displej. Pro přívětivější dobíjení baterie je konektor umístěn přímo pod řídítky. Pohodlné přenášení koloběžky - na zadním blatníku integrovaný háček. Vysoký stupeň krytí-IPS 65

Slunečník 300cm ochrání před ostrým sluncem . Lehká a přitom stabilní hliníková konstrukce má výškově nastavitelnou tyč a je vybavena teleskopickým vysouvacím mechanismem Push-up pro otevírání slunečníku. Střechu lze naklápět, aby stínila i před paprsky slunce, ležícího nízko nad obzorem. Jeho potah z voděodpudivého polyesteru zaručí nejen chladivý stín, ale také ochranu před letní přeháňkou.