Nabídka pokojů

úvod     ceny     rezervace     kontakt     facebook    eshop

Dvoulůžková a více lůžková apartmá.

v našem penziónu nabízíme jednopokojová a dvoupokojová apartmá. Jednopokojová mají 3 pevná lůžka s možností přistýlky. Dvoupokojová mají pevná lůžka a rozkládací pohovky v oddělených pokojích. Ubytujeme i pětičlenné rodiny.

Apartmá Vlčí mák

Více soukromí ve dvou pokojích

Dvoupokojové apartmá, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou a WC, obývák s jídelním stolem, kuchyňskou linkou, dvěma pevnými lůžky. Kuchyňská linka je plně vybavená. 

Suite Tulipán

Útulně v jednou velkém pokoji s velkou předsíní

Jednopokojové Suite, pokoj s třemi pevnými lůžky , jídelním stolem, možnost přistýlky pro dítě do 16 let, koupelna s vanou a oddělené WC. Kuchyňská linka je umístěna v předsíni a je plně vybavená.  

Apartmá Gerbera

Více prostou pro Vaše pohodlí

Dvoupokojové apartmá, ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovku, velká koupelna se sprchou, WC a bidetem, obývák s jídelním koutem, kuchyňskou linkou, jedním pevným lůžkem a rozkládací velkou rohovou sedací soupravou. Kuchyňská linka je plně vybavená.  

Suite Růže

Útulně v jednom pokoji

Jednopokojové Suite, pokoj s třemi pevnými lůžky s možností přistýlky pro děti do 16 let, jídelním stolem, kuchyňskou linkou. Koupelna je s velkým sprchovým koutem a WC. Kuchyňská linka je plně vybavená.  

Chcete si rezervovat ubytování?