Nabídka pokojů

úvod     ceny     rezervace     kontakt     facebook    GDPR

Dvoulůžková a více lůžková apartmá.

v našem penziónu nabízíme jednopokojová a dvoupokojová apartmá. Jednopokojová mají 2 pevná lůžka s možností přistýlky. Dvoupokojová mají pevná lůžka a rozkládací pohovky v oddělených pokojích. Ubytujeme i pětičlenné rodiny.

Apartmá Vlčí mák

Více soukromí ve dvou pokojích

Dvoupokojové apartmá, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou a WC, obývák s jídelním stolem, kuchyňskou linkou, rozkládací pohovkou pro denní spaní. Vhodné pro 2 dospělé s 2 menšími dětmi. Kuchyňská linka je plně vybavená. 

Suite Tulipán

Útulně v jednou velkém pokoji s velkou předsíní

Jednopokojové Suite, pokoj s třemi pevnými lůžky, jídelním stolem, možnost přistýlky pro menší dítě, koupelna s vanou a oddělené WC. Vhodné pro dva dospělé s 2 dětmi, nebo tři dospělé. Kuchyňská linka je umístěna v předsíni a je plně vybavená.  

Apartmá Gerbera

Více prostou pro Vaše pohodlí

Dvoupokojové apartmá, ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovku, velká koupelna se sprchou, WC a bidetem, obývák s jídelním koutem, kuchyňskou linkou, rozkládací pohovkou pro denní spaní. Vhodné pro 2 dospělé s 2-3 dětmi, nebo 3 dospělé s 2 menšími dětmi. Kuchyňská linka je plně vybavená.  

Suite Růže

Útulně v jednom pokoji

Jednopokojové Suite, pokoj s manželskou postelí, rozkládací pohovkou na denní spaní pro děti do 12 let, jídelním stolem, kuchyňskou linkou. Koupelna je s velkým sprchovým koutem a WC. Vhodné pro 2 dospělé s 1-2 malými dětmi. Kuchyňská linka je plně vybavená.  

Apartmá Orchidej

Velký prostor s možností oddělených lůžek.

Dvoupokojové apartmá, ložnice se třemi lůžky, koupelna se sprchou a WC, obývák s velkou rohovou sedačkou, jídelním stolem, kuchyňskou linkou a dvěma lůžky. Vhodné pro 2 dospělé s 2-4 dětmi nebo 4 dospělé s 2 dětmi nebo 5 dospělých. Kuchyňská linka je plně vybavená.

Chcete si rezervovat ubytování?

Fotogalerie okolí Apartmá