Informace o ubytování a okolí

Nová nařízení proti covidu19

Služby, ubytovací zařízení, restaurace a hospody, hromadné akce, svatby a pohřby:
Pro návštěvu restaurací či služeb či účast na hromadných akcích bude od pondělí nutný certifikát o dokončeném očkování .
I nadále testy budou moci využívat jako doklad bezinfekčnosti mladí  do 18 let či lidé, kteří se ze zdravotních důvodů očkovat nemohou.
Lidé po první dávce vakcíny se budou muset prokazovat vedle průkazu o aplikaci první dávky také negativním PCR testem.

Apartmá Transpet najdete pouhých 200 metrů od železniční stanice v Kostelci na Hané. Do nejbližšího města Prostějova je to 5km. Zde se nachází letní aqaupark, krytý bazén, kino a několik nákupních středisek. Největším městem v okolí je Olomouc, ve kterém také naleznete nákupní střediska, aquapark a několik kin. Každé apartmá má vlastní koupelnu a WC. Samozřejmostí je poskytnutí návštěvníkům ložního prádla, ručníků a toaletních potřeb. K dispozici je také vybavení kuchyně (vařič, rychlovarná konvice, lednice, nádobí), prostor k posezení a zdarma WiFi připojení k internetu.

prostorná pergola
prostorná pergola
zahradní šachy
zahradní šachy

Apartmá na Hané poskytuje vlastní bezplatné parkoviště, sklad na jízdní kola, dále je zde malá a velká pergola s posezením v přilehlé zahrádce, pingpongový stůl, trampolína pro děti a zahradní šachy pro šachisty. Jen 700 metrů odsud najdete tenisový kurt, golfové hřiště a dětské hřiště. Cyklotrasy se nachází také v blízkosti objektu.

Prostor pro pořádání menších letních oslav.

v našem penzionu nabízíme výběr bio vín z rodinného vinařství

Jedna z nejlepších věcí na cestování je zjištění, jak mnoho dobrých, milých lidí tam venku je.

Chcete si rezervovat ubytování?

Fotogalerie okolí Apartmá

Pro zapůjčení jízdního kola klikni zde.

Chcete nás kontaktovat?